Serveringsvagn teak

520018

SERVERINGSVAGN, DS-Möbler, Diö, 1950-/60-tal, teak/teakfaner samt laminatskiva med mönster Virrvarr av Sigvard Bernadotte, låda utdragbar åt två håll, gummiklädda hjul, etikettmärktmärkt, höjd 63, 81 x 47,5 cm

Bruksslitage, sliten laminatskiva

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Serveringsvagn teak

Budhistorik (23 bud)
3818068
2 400
3817865
3817865
3813459
1 900
3812538
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.