Spegel jugend

520023

SPEGEL, 1900-talets början, jugend, genombruten dekor, fasettslipat glas, 121x96 cm

Bruksslitage, avslagningar, saknar dekorelement

Speglar

Rum 13

Spegel jugend

Budhistorik (8 bud)
3817498
3818157
3817498
3804815
3804815
750

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.