Marc Chagall efter färglitografi

520027

MARC CHAGALL, efter, Figurkomposition, signerad i trycket, färglitografi, bildmått ca 54x38 cm

Tavelvagn 1

Budhistorik (12 bud)
3818113
1 400
3818104
1 300
3817601
3815849
3814766

Slutpris SEK:
1 400
132 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.