Erik Hallgren oljemålning

520037

ERIK HALLGREN (1910-1989), Badklädd, signerad E Hallgren, monogramsignerad samt signerad och daterad 1973-74 á tergo, olja på duk, ca 81 x 65 cm

Rum 5

Erik Hallgren oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3815561
2018-02-13 08:37:02

2018-02-14 kl 12:48
Slutpris SEK:
28 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.