Margareta Örtenblad oljemålning

520040

MARGARETA ÖRTENBLAD (1921-2007), På färjan, signerad M Örtenblad, daterad 1964 á tergo, olja på duk, ca 54 x 73 cm

Rum 6

Budhistorik (1 bud)

3811530
2018-02-11 09:09:10

2018-02-14 kl 10:32
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.