Thage Nordholm oljemålning

520044

THAGE NORDHOLM (1927-1990), På ölkafét, stämpelsignerad Thage Nordholm, intygad á tergo av Margareta Nordholm och Björn Axlund, olja på duk, 37 x 43 cm

Rum 5

Thage Nordholm oljemålning

Budhistorik

2018-02-14 kl 12:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.