K-G Nilsson tre färgserigrafier Konkret konst

520051

K-G NILSON (född 1942): färgserigrafier, 3 st, signerade och daterade K-G Nilsson 2014, 141/150, 60x50 cm, ur mappen Stockholmsminnen

Tavelvagn 2

Budhistorik (21 bud)
3818146
2 600
3815269
2 400
3815249
3815247
3815246
1 900

Slutpris SEK:
2 600
245 EUR, 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.