Charles Roka oljemålning

520064

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Spansk kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 82x65 cm

Konst, Äldre måleri

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3815917
3815910
3 400
3815560
3810539
2 800
3804406
2 600

Slutpris SEK:
377 EUR, 453 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.