Sengustaviansk sekretär

520069

SEKRETÄR, sengustaviansk stockholmsarbete, fanerad i mahogny, mässingsbeslag och lister, stenskiva, 2 delad, höjd 126, 120x60 cm

Nyckel finns, löst sidohandtag, skiva med mindre nagg, smärre skador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 16

Sengustaviansk sekretär

Budhistorik (12 bud)
3816849
3 200
3816848
3816846
2 800
3816845
2 600
3816840

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.