Fartygsmodell

520119

DIORAMA, fartygsmodell, 1900-talets mitt, båten utförd i målat trä och plåt, ca 32x39 cm

Krackeleringar

Nautica/Technica

Rum 6

Fartygsmodell

Budhistorik (8 bud)
3818064
750
3817972
700
3817887
650
3815703
600
3809090
550

Slutpris SEK:
750
68 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.