Etsning

520138

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, etsning, signerad Jaaris, numrerad 25/190, bildyta ca 50x64 cm

Fack 39

Etsning

Budhistorik (3 bud)

3818039
3817770
3804630

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.