Adam Miedzyblocki Mansfigurer

520144

ADAM MIEDZYBLOCKI (1883-1956): Mansfigurer, signerad daterad A Miedzyblocki 1916, akvarell och krita, 64x47,5 cm

Adam Miedzyblocki Mansfigurer

Budhistorik (10 bud)
3814149
3 200
3814811
3814149
2 800
3809775
2 600
3807893
2 400

Slutpris SEK:
3 200
291 EUR, 336 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.