Bordslampor Frankrike

520149

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets mitt, Frankrike, delvis patinerad brons, höjd inklusive skärm ca 47 cm

Renoverade, slitage/mindre bucklar, dekor med mindre skada/bortfall

Diverse, Hem, Belysning

Kundcenter

Bordslampor Frankrike

Budhistorik (14 bud)
3818111
3 400
3818108
3 200
3818107
3818106
2 600
3818105
2 400

Slutpris SEK:
3 400
343 EUR, 407 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.