Bordslampa

520177

BORDSLAMPA, 1900-tal, Frankrike, förgylld och delvis patinerad brons, kolonnformad med bladhölstring på tassfötter, trepassfot, dekor av lejonmaskaron, total höjd inklusive medföljande skärm ca 81 cm

Omarbeted från ljusstake, renoverad

Diverse, Hem, Belysning

Kundcenter

Bordslampa

Budhistorik (13 bud)
3818138
5 600
3818136
5 400
3818136
5 200
3818135
5 000
3818132
4 800

Slutpris SEK:
5 600
565 EUR, 671 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.