Klädskåp jugend

520192

NORDISKA MÖBLERINGSAKTIEBOLAGET MOBILIA , klädskåp, 1900-talets första hälft, jugend, valnöt, intarsia av violer, beslag i mässing, invändigt med klädstång samt hyllplan, höjd ca 189, 93x55 cm

Saknar glas, avslag på ben, slitage, senare nyckel

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Klädskåp jugend

Budhistorik (24 bud)
3820163
3820207
3820163
1 800
3820194
1 700
3820163
1 600

Slutpris SEK:
207 EUR, 249 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.