Stop silver England

520233

RICHARD BAYLEY, stop, sterlingsilver, stämplad London, 1740, höjd 18 cm, vikt 709 g

Senare lock, mindre bucklor

Silver

Stop silver England

Budhistorik (8 bud)
3814867
8 000
3814862
7 200
3814860
7 000
3814859
6 600
3814857
6 200

Slutpris SEK:
8 000
754 EUR, 906 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.