Fredrik Schriever-Abeln soffbord

520243

FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, 1960/70-tal, teak samt klarglas, Örebro glasindustri AB, höjd ca 54, 135x95 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 22

Budhistorik (13 bud)
3819896
2 800
3819293
2 600
3819895
2 600
3819293
2 400
3818975

Slutpris SEK:
2 800
264 EUR, 317 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.