Glasservisdelar

520317

GLASSERVIS, 28 dlr, 1900-tal, slipad dekor, bestående av: 9 rödvinsglas, 11 vitvinsglas, 8 starkvinsglas, höjd 14-18 cm

3 st naggade glas medföljer (ett av vardera storlek)

Glas, Dricksglas

Glasservisdelar

Budhistorik (14 bud)
3820134
3811893
3811184
950
3804895
900
3811183
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.