Louis Nilsson oljemålning

520382

LOUIS NILSON (1870-1963): Kustbild, signerad och daterad Louis Nilson -58, olja på duk, ca 45x57 cm

Fack 4

Louis Nilsson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3819438
500
3819717
450
3819438
3819316
3814350

Slutpris SEK:
500
45 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.