Bertil Bertel-Nordström

520411

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Hovs halla, signerad och daterad Bertel Nordström 1936, olja på duk, ca 50x60 cm

Fack 45

Bertil Bertel-Nordström

Budhistorik (16 bud)
3820133
3819584
3819584
950
3819315
900
3813890
850

Slutpris SEK:
100 EUR, 116 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.