Såsskål på fot silver

525088

SÅSSKÅL PÅ FOT, silver, Johan Boye, Stockholm 1839, invändig förgyllning, höjd ca 9 diameter 17 cm, vikt ca 519 g

Gravyr, repor

Silver

Makadamgatan 11, Helsingborg

Såsskål på fot silver

Budhistorik (7 bud)
3881994
1 600
3868350
3877530
1 400
3868350
1 300
3867615

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.