Uno Wallman oljemålning

525760

UNO WALLMAN (född 1913): Vintermotiv med figurer, signerad Uno Vallman, olja på duk, 37x45 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Uno Wallman oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3878424
1 800
3877439
1 700
3871476
1 600
3877438
1 600
3871476

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.