Bordsfiskar

525774

BORDSDEKORATIONER, 2 st., 1900-tal, i form av fiskar, längd ca 21-30 cm

slitage

Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Bordsfiskar

Budhistorik (6 bud)
3879777
3882370
750
3879777
600
3871251
550
3871251

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.