Tallrikar

525896

TALLRIKAR, 6 st., snarlika, Kina, Qianlong, porslin, famille rose, diameter ca 23 cm

En samling orientaliskt porslin

enstaka tallrik med spricka, mindre nagg, slitage

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Tallrikar

Budhistorik (21 bud)
3882642
2 400
3881662
3882641
3881662
1 700
3882640
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.