Skåp 1800-tal

526391

SKÅP, 1800-tal, räfflade dörrpar med bakomliggande hyllinredning, senare bemålning, höjd ca 220, 103x48 cm,

Slitage, kompletteringar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skåp 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
3884932
7 000
3884968
6 800
3884932
6 400
3884966
6 200
3884932
5 400

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.