Vägglampor

526429

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 18-1900-tal, träskuren och förgylld dekor av bl a voluter, höjd ca 51, 36x12 cm

Omarbetade, kompletterade, slitage, borrhål, torrsprickor

Diverse, Belysning

Rum 7, Hylla 1

Vägglampor

Budhistorik (4 bud)

3882739
450
3882590
3876898
3874441

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.