Erland Cullberg

526670

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Abstrakt komposition, signerad Cullberg, olja på duk, ca 62x73 cm

Rum 13

Erland Cullberg

Budhistorik (11 bud)
3882689
5 600
3882656
5 400
3876575
5 200
3876869
5 200
3876575
5 000

Slutpris SEK:
5 600
547 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.