Kamferkista

526720

KAMFERKISTA, 1900-tal, Kina, skuren dekor med flodlandskapsmotiv, beslag i mässing, höjd ca 42 cm, 76x40 cm

Bruksslitage, patinering i metallen och träet

Möbler, Övriga möbler, Orientaliskt

Hylla 1

Kamferkista

Budhistorik (12 bud)
3880510
850
3884859
3880510
750
3884846
700
3880510
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.