Soffbord

526752

SOFFBORD, s.k. Butlers tray, 1900-talets andra hälft, mahogny, höjd 55, 120x88 cm

Bruksslitage, repor och tryckmärken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Soffbord

Budhistorik (15 bud)
3884933
3884964
950
3884933
900
3884963
850
3884933

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.