Bord bambuimitation

526794

BORD, 1 par, 1960/70-tal, kolonialstil, spegelglas på metallstativ i bambuimitation, förgylld, höjd 44, 69x60 cm

Smärre färgbortfall

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 13

Bord bambuimitation

Budhistorik (8 bud)
3882772
1 900
3881715
1 800
3877752
1 700
3873361
1 600
3870056

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.