Cartier Love ring 18 k vitguld

526798

CARTIER, "Love ring", 18 k vitguld, 3 briljanter totalt ca 0,15 ct, kvalité ca TW(G)/VS2, stämplad AV0987, ringstorlek 16,2 mm/52, vikt ca 8,8 g, originaletui samt ytterbox

Ytterkartong med klistermärken, bruksslitage

Guld/Smycken, Fashion

Budhistorik (16 bud)
3882867
11 000
3882859
10 500
3882848
10 000
3882843
9 400
3882837
9 200

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.