Theo Tobiasse färglitografi

526825

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Komposition med kärlekspar, signerad Theo Tobiasse, numrerad 141/165, färglitografi, bladmått 77x57 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Theo Tobiasse färglitografi

Budhistorik (4 bud)

3878225
600
3867135
550
3867134
500
3867133

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.