Vitrinskåp 1800-talets andra hälft

526870

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, senempire, fanér i valnöt samt rot, träskuren dekor, invändigt med flyttbara hyllplan, höjd ca 260, 121x56 cm, nyckel finns

Slitage, smärre fanerbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Budhistorik (36 bud)
3882967
9 000
3882964
8 800
3882952
8 600
3882962
8 400
3882952
8 200

Slutpris SEK:
9 000
879 EUR, 1 029 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.