John Lochhead oljemålning

526884

JOHN LOCHHEAD (1866-1921): Kärlekspar, signerad J Lochhead, olja på duk, ca 31x61 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

John Lochhead oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3875259
850
3874964
3872577
500
3871769

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.