Oidentifierad konstnär oljmålning

526894

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-/1900-tal, sannolikt England, landskapsmotiv, otydlig signatur, olja på duk, ca 25,5 x 36 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 40

Budhistorik (1 bud)

3873719
2018-03-09 18:31:38

2018-03-13 kl 19:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.