Gunilla Digman-Wedel oljemålning

526899

GUNILLA DIGMAN-WEDEL (samtida): "Waxholms gamla och nya Rådhus", signerad, a tergo betitlad och signerad Gunilla Digman Wedel 1984, olja på duk, ca 33x46 cm cm

Rum 14

Budhistorik (19 bud)
3882607
3 800
3882969
3 600
3882607
3 400
3882865
3 200
3882607

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.