Karmstolar rokokostil

526926

KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, betsad bok, pärlspikad, sitthöjd ca 44 cm

SLitage, nedsuttna

Möbler, Fåtöljer

Rum 8

Karmstolar rokokostil

Budhistorik (8 bud)
3884919
650
3884910
600
3884914
550
3884910
500
3884904
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.