Karmstolar rokokostil

526927

KARMSTOLAR, 4 st., rokokostil, 1900-tal, vitmålade, skuren dekor, sitthöjd ca 44 cm

Slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

Karmstolar rokokostil

Budhistorik (3 bud)

3884953
3881048
1 600
3868506

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.