Matbord stolar

526943

MATBORD, STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, regencystil, matbord med konturerad kant, centralben med fydelad fot, sitthöjd ca 44, bordets diameter ca 120, iläggsskivor á 55 varav en med sarg, höjd ca 75 cm

Slitage, repor

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 22

Matbord stolar

Budhistorik (3 bud)

3882658
1 700
3885003
1 600
3882658

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.