Anshelm Dahl oljemålning

526946

ANSHELM DAHL (1897-1964): Insjölandskap, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, ca 35x57 cm

Konst, Äldre måleri

Anshelm Dahl oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3884651
3883052
3884648
3883052
1 600
3884646

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.