Matgrupp gustaviansk stil

526951

MATGRUPP, 7 dlr, besående av: 4+2 stolar samt bord, gustaviansk stil, med två iläggsskivor, gråmålade med skuren dekor, modell "Axet", 1900-talets senare del, sitthöjd ca 46, bordets längd inkl iläggsskivor 235, höjd ca 76 cm

Bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Baltzarsgatan 6, Malmö

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (13 bud)
3884842
2 400
3884832
3884839
3884832
3884772
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.