Byrå gustaviansk stil

526952

BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, beslag i mässing, 1900-talets senare del, ca 40x67,5, höjd ca 69 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik

2018-03-14 kl 16:38
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.