Lars Jonsson färglitografi

527170

LARS JONSSON (född 1952): Bofink, signerad Lars Jonsson, HC numrerad 21/31, färglitografi, ca 26x37 cm

Fack 37

Lars Jonsson färglitografi

Budhistorik (14 bud)
3883699
900
3884655
850
3883699
3879301
750
3879301
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.