Anatol Zverev olja

527212

ANATOL TIMOFEEVICH ZVEREV (1931-1986): Landskap med figur vid vattendrag, signerad AZ -56, olja på pannå, 26x36 cm
Inköpt av nuvarande ägare i Moskva under åren 1975-78

Monter 13

Anatol Zverev olja

Budhistorik (9 bud)
3884741
3884649
1 400
3883217
1 300
3881239
3880618

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.