Oljemålning

527219

OJARS ABOLS (1922-1983): Komposition, signerad och daterad O Abols, olja på duk, ca 94x73 cm

ytmärken

Fack 12

Oljemålning

Budhistorik (47 bud)
3884875
7 200
3884873
7 000
3884868
6 800
3884865
6 600
3884867
6 600

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.