Juan Costas oljemålning

527246

JUAN COSTAS (Spanien, 1900-tal), Donlella, signerad Juan Costas, etikett a tergo från Art Gallery Grife & Escoda med datering 1963, olja på duk, ca 41 x 33 cm

Smärre färgbortfall

Rum 16

Juan Costas oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3885031
3884102
3885025
3884102
3885021
950

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.