Jan Rawicz oljemålning

527267

JAN RAWICZ (1900-tal): Vintermotiv stadsbild, signerad J Rawicz, olja på duk, 51x35 cm

Tavelvagn 3

Jan Rawicz oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3884776
3884735
3 800
3884735
3 200
3882961
3882961

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.