Mark Tobey, Komposition

529348

MARK TOBEY (USA 1890-1976): Komposition, signerad och daterad Tobey 68, akvarell på papper, ca 17x11 cm.

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Mark Tobey, Komposition

Budhistorik (23 bud)
3958902
22 000
3966587
21 000
3958902
20 000
3966586
19 500
3958902
19 000

Slutpris SEK:
22 000
2 000 EUR, 2 310 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.