Jean René Bazaine, Komposition

529357

JEAN RENÉ BAZAINE (Frankrike, 1904-2001):
Komposition, signerad och daterad Bazaine -57, akvarell och gouache på papper, ca 15x25 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (19 bud)
3967405
15 000
3966434
14 500
3967402
14 500
3966434
14 000
3967329
13 500

Slutpris SEK:
15 000
1 514 EUR, 1 797 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.