Björn Persson Africa

531523

BJÖRN PERSSON (född 1972): "Africa", signerad och daterad Björn Persson 2016, edition 2/5, pigmentprint, 90x140 cm.

Fotografi, Nutida, Diverse, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Björn Persson Africa

Budhistorik (18 bud)
3967338
48 000
3967331
46 000
3967330
44 000
3967318
42 000
3967316
40 000

Slutpris SEK:
48 000
4 363 EUR, 5 040 USD
Utropspris SEK:
60 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.